Sale konferencyjne

1

Do pobrania: schemat – Aula I budynek B (parter)

2

Do pobrania: schemat – Aula II i budynek B (piętro II)

3

Do pobrania: schemat – Budynek B (piętro I)

 

Organizacja branżowych eventów, jak np. konferencje to wielkie wyzwanie dla osób lub firm, planujących takie wydarzenia. Wrocław jest idealnym miastem do organizowania eventów i konferencji dla wielu branż. Najważniejszy jest oczywiście wartościowy program spotkania i ciekawe wystąpienia. Żeby jednak konferencję można było uznać za sukces, równie ważne jest miejsce, gdzie odbywa się impreza.

Właśnie na takie okazje przygotowaliśmy w Synergy Trainings nasze sale konferencyjne. Gwarantujemy Państwu i Państwa gościom pełen komfort. W naszym centrum szkoleniowo-konferencyjnym dysponujemy  salami, dostosowanymi do organizacji większych eventów. Każda sala konferencyjna posiada zaplecze multimedialne. Przygotowane dla Państwa sale to dwie duże aule i dwie mniejsze sale dydaktyczne. W zależności od charakteru wydarzenia, mogą Państwo wybrać aulę na 272 osoby, lub drugą w dwóch dostępnych ustawieniach; 240 stanowisk ze stolikiem i krzesłem lub 418 miejsc siedzących. Mniejsze sale mogą pomieścić odpowiednio 88 i 94 osoby. Oprócz zaplecza dydaktycznego, w Synergy Trainings oferujemy także catering, który w zależności od potrzeb może obejmować przerwy kawowe lub/i lunch dla Państwa gości.
Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania dla naszych klientów. W czasie wynajmu sal nasz personel jest do Państwa dyspozycji, oferując wsparcie techniczne i organizacyjne.