Sale szkoleniowe

Zapraszamy do zapoznania się ze schematami i opisami pomieszczeń oferowanych do wynajmu.

Budynek A

Poziom czerwony – przyziemie. Składa się 4 sal dydaktycznych, mieszczących od 8 do 36 osób; sala -04 wyposażona jest w rzutnik multimedialny zainstalowany pod sufitem, a także w ekran do wyświetlania prezentacji. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się bufet z częścią jadalną, szatnia, a także samoobsługowe ksero.

1

Pobierz w większym rozmiarze: schemat – budynek A (poziom czerwony – przyziemie)

 

Poziom niebieski – parter. W głównym holu znajduje się monitor, na którym wyświetlane są informacje dotyczące aktualnych wynajmów / zajęć, odbywających się w budynku. W portierni znajdują się klucze do wszystkich sal, a także dodatkowe wyposażenie, tj. piloty do rzutników, stojaki, ekrany, kable, przedłużacze, mikrofony. Na piętrze mieści się z 6 sal dydaktycznych, mieszczących od 8 do 40 osób, w tym sala 014 wyposażona jest w rzutnik multimedialny i ekran zainstalowane pod sufitem.

budynek_a_poziom_niebieski_xyz

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek A (poziom niebieski – parter)

 

Poziom pomarańczowy – I piętro. Przeznaczony jest w całości na pomieszczenia biurowe pracowników firmy. Na tej kondygnacji znajduje się również biblioteka i czytelnia.

3

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek A (poziom pomarańczowy) – I piętro

 

Poziom zielony – II piętro. 13 sal dydaktycznych. Znajdują się tam zarówno małe sale, mieszczące około 10 osób jak i te średniej wielkości, które mieszczą około 36-46 osób. Na tym piętrze znajduje się także studio obróbki dźwięku.

4

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek A (poziom zielony – piętro II)

 

Poziom fioletowy – III piętro. Znajduje się tu 17 sal dydaktycznych, w tym pracownie komputerowe. Pięć pomieszczeń (pracownie komputerowe 302a, 302b i 313/315 oraz sale szkoleniowe 303 i 309) jest o podwyższonym standardzie i są wyposażone m.in. w klimatyzację. Na tym piętrze znajduje się także punkt ksero oraz automat z napojami.

budynek_a_poziom_fioletowy_x

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek A (poziom fioletowy – piętro III)

 

Poziom czarny – IV piętro. Na tym poziomie znajdują się 2 duże sale wykładowe, mieszczące około 80 osób. Sala 403 wyposażona jest w „klasyczne” krzesła i ławki, natomiast w sali 408 znajdują się krzesła z pulpitami. Pozostałe 4 pomieszczenia, to pracownie komputerowe, wyposażone w 20 stanowisk komputerowych.

budynek_a_poziom_czarny_x

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek A (poziom czarny – piętro IV)

 

Budynek B

Budynek B – parter. Budynek B połączony jest z budynkiem A, poprzez Aulę I z którą sąsiaduje. Dzięki temu, sala B2 mieszcząca około 24 osób, oraz korytarz przed tą salą, mogą służyć jako zaplecze konferencyjne dla organizatorów lub miejsce na sekretariat imprez. Tuż obok sali B2 znajduje się toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

aula_1_i_budynek_b_parter

Pobierz w większym rozmiarze: schemat – Aula I budynek B (parter)

8

Pobierz w większym rozmiarze: schemat – Aula I budynek B (parter)

9

Pobierz w większym rozmiarze: schemat – Budynek B (piętro I)

 

Budynek C

10

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek C (parter)

 

Budynek M

11

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek M (piętro I)