Wynajem sal

Kompleks szkoleniowy Synergy Trainings we Wrocławiu położony jest zaledwie 2,5 km od centrum, w jednym z najcichszych zakątków miasta, tuż nad rzeką Oławką.

Dysponujemy rozbudowaną infrastrukturą szkoleniową, którą stale rozwijamy. Oferujemy kompleksową organizację szkoleń, konferencji, prezentacji, bankietów itp. Rozmiar centrum szkoleniowo-konferencyjnego Synergy Trainings pozwala nam podjąć się nietypowych zleceń i realizacji. Każdego Klienta za każdym razem obsługujemy z pełnym zaangażowaniem. Od pierwszego do ostatniego kontaktu z uwagą i otwartością wsłuchujemy się w sugestie naszych Klientów, na które natychmiast reagujemy.

Dysponujemy 47 salami szkoleniowymi (nawet do 70 osób), 2 aulami (do 270 osób), 9 salami komputerowymi (do 20 osób) oraz pełną infrastrukturą konferencyjną z obsługą multimedialną i cateringową. Do Państwa dyspozycji oddajemy też ponad 90 bezpłatnych, monitorowanych miejsc parkingowych. Centrum szkoleniowo-konferencyjne Synergy Trainings jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy również do korzystania z sal szkoleniowych, komputerowych i konferencyjnych w naszym centrum szkoleniowym w Kłodzku.

Dostrzegamy wyjątkowość wydarzeń organizowanych przez naszych Klientów, dlatego zawsze  dostosowujemy ofertę do potrzeb każdego Klienta.

Koszt wynajmu sal szkoleniowych, komputerowych i konferencyjnych uzależniony jest m.in. od ilości i czasu trwania zleceń, a także od innych wymagań, którym za każdym razem staramy się sprostać.